pühapäev, 24. september 2017    

AVALEHT
TEATED
KIRIK JA KOGUDUS
VAIMULIK
JUTLUSED JA TEKSTID
JUHATUS JA NÕUKOGU
   Juhatus
   Nõukogu
TÖÖTAJAD
TOIMKONNAD
JUMALATEENISTUS
LEERIKOOL
KIRIKLIKUD TALITUSED
MUUSIKAELU
LAPSED JA PERED
NOORED
DIAKOONIA
ANNETUSED
GALERII
AJA LEHT
TÄNAME

SISERING

NÕUKOGU

 

Viljandi Jaani kogudus valis uue nõukogu

 

27.11-4.12 toimus Viljandi Jaani koguduse täiskogu koosolek, mille käigus valiti kogudusele uus nõukogu. Koguduse nõukogu ülesandeks on vastavalt EELK põhikirjale juhatuse, revisjonikomisjoni ja sinodisaadikute valimine, arengukava ja eelarve vastuvõtmine, majandusaasta aruande kinnitamine, vakantse ametikoha puhul ka koguduse õpetaja valimine.  Koguduse nõukogu kõige tähtsam ülesanne on olla koguduse vaimulikele toeks koguduse usulisel ja kõlbelisel ülesehitamisel.

Koguduse eelmises nõukogus oli 23 liiget. Kuna Viljandi Jaani kogudus on oma liikmeskonna poolest kasvav kogudus, siis otsustati koguduse nõukogusse valida seekord 30 liiget. Koguduse õpetaja kuulub nõukokku ameti poolest.

Koguduse nõukogu esimene koosolek toimus 15.01.2017 kell 12. Enne seda toimus jumalateenistus, kus koguduse õpetaja praost Marko Tiitus palus kõigile nõukogu liikmetele ja asemikele Kolmainu Jumala õnnistust ja armu eelseisvaks tööks.

Koosoleku päevakorras oli juhatuse esimehe ning juhatuse liikmete valimine, sinodisaadikute ja nende asemike ning revidendi valimine. Juhatuse esimeheks valiti Tarmo Loodus, juhatuse liikmeteks valiti Marko Mägi, Tiit-Uku Audova ja Alo Peebo, õpetaja Marko Tiitus kuulub juhuatusse ameti poolest.Sinodisaadikuteks valiti Tarmo Loodus ning Helve Hunt ja nende asemikeks Mirjam Tiitus ning Marko Mägi.Koguduse revidendiks valiti Priit Aer.



NÕUKOGU LIIKMED

Marko Tiitus (nõukogu liige)
koguduse õpetaja
534 13 394
marko.tiitus@eelk.ee
Raja Aardevälja (nõukogu liige)
5348 6179; 4392203
rajaaardevalja@hot.ee
Meelis Atonen (nõukogu liige)
50 694 59
meelis@tavid.ee
Enna Audova (nõukogu liige)
52 321 63
enna.audova[ät]gmail.com
Tiit-Uku Audova (nõukogu liige)
51 13 773
uku[ät]reaalprojekt.ee
Helve Hunt (nõukogu liige)
53 301 261
Meelis Kard (nõukogu liige)
56 959 876
meelis.kard[ät]gmail.com
Ilmi Kard (nõukogu liige)
55 34 521
ilmi.kard[ät]gmail.com
Maie Kasvandik (nõukogu liige)
53 931 232; 55 562 040
maie.kasvandik.001@mail.ee
Kalle Küttis (nõukogu liige)
53 479 146
ellak1950[ät]gmail.com
Tarmo Loodus (nõukogu liige)
50 20 580
tarmo[ät]vykk.vil.ee
Karl Luht (nõukogu liige)
50 74 623
karl.luht[ät]gmail.com
Marko Mägi (nõukogu liige)
56 358 103
markomagi[ät]kultuur.edu.ee
Jaan Männik (nõukogu liige)
58 082 834
jajaan[ät]gmail.com
Margus Põldsepp (nõukogu liige)
50 195 28
margus[ät]untsakad.ee
Meelis Suurkask (nõukogu liige)
51 649 97
meelis.suurkask@gmail.com
Mirjam Tiitus (nõukogu liige)
53 442 412
mtiitus[ät]kultuur.edu.ee
Tiina Vilberg (nõukogu liige)
55 409 67
tiina.vilberg[ät]vjk.vil.ee
Reet Lubi (nõukogu liige)
57 502 313
reet.lubi@raamatukogu.viljandi.ee
Kristel Aer
502 0950
kristel.aer@gmail.com
Tiina Pihlak
51 16 503
tiina.pihlak@viljandimaa.ee
Priit Aer
502 3884
priit.aer@gmail.com
Liina Heinaste
koguduse sekretär-juhiabi
5624 0124
liina.heinaste@eelk.ee; viljandi.jaani@eelk.ee
Külli Joonson
asemik
518 4584
kylli@isismedical.ee
Ülle Kramer
527 0811
ylle.kramer@gmail.com
Karl Mihkel Loodus
5381 2264
karlmihkelloodus@gmail.com
Kaie Orgo
5373 9185
kaieorgo8@gmail.com
Alo Peebo
asemik
5565 7500
apeebo@gmail.com
Anu Raud
523 4586
raudanu.k@gmail.com
Maarika Sibrits
513 0315
maarika.sibrits@gmail.com
Hevel Sarv
asemik
Berta Toikka
5690 7342
bertatoikka@gmail.com
Raili Toikka-Tamm
5667 9578
raili.toikkatamm@gmail.com
Leili Weidebaum
5661 9559
weidebaumleili@gmail.com


| üles |

EELK Viljandi Jaani kogudus Pikk 6, 71003 Viljandi, tel 433 3000, viljandi.jaani[ät]eelk.ee
arveldusarve SEB Pank: EE6610 100 220 503 960 04
arveldusarve Swedbank: EE752 200 221 057 689 936
reg kood 80209346