pühapäev, 24. september 2017

KAASATEENIMINE MISSAL

19.04.2016

Hea koguduse liige!

Viljandi Jaani kogudus ja õpetaja Marko Tiitus kutsub Sind osa saama pühapäevastest missadest, mis algavad kell 10. Koguduse liikmed on südamest oodatud pühapäevastel missadel kaasa teenima. Kaasa saab teenida piiblist Uut või Vana Testamenti lugedes, korjandust läbi viies, enne teenistuse algust kiriku uksel saabujaid tervitades ja lauluraamatuid jagades ning õpetajat armulaual abistades (seda saavad teha küll ainult need koguduse liikmed, kes on vastava väljaõppe läbinud).

Missal kaasa teenimiseks saab end kirja panna siin:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GOBFxRdx783_mAkDF6tpncYS_OkSuGv3wLBXtKcnINE/edit#gid=0

Klõpsa julgelt lingil ja seejärel lisa oma nimi avanevasse tabelisse roosasse lahtrisse.

Väike meelespea:

• Piibli lugejatel palume teenistusele tulles istuda esimestesse ridadesse, et kui saabub kord lugeda on hea lähedal tulla:). Esimest korda lugejad tahavad ehk ka enne teenistust kuulda, kuidas hääl mikrofonis kõlab - see võimalus on olemas, kui veidi varem kohale tulla.
  • Külaliste vastuvõtjalt ootame samuti veidi varem kohal olemist.

Kui kaasateenimise osas tekib küsimusi, siis helistage ja kirjutage julgelt: 56 240 124 (Liina), viljandi.jaani@eelk.ee

Ootame pühapäeval missale ja südamest on oodatud ka Sinu panus Jumala teenimisse.

Pane nimi kirja siin: »

« tagasi