laupäev, 20. aprill 2024

TOETA KOGUDUST!

Kallis koguduseliige ja toetaja

Kristlik kirik elab ja toimib üksnes tänu sellele, et on olemas inimesi, kes annavad – oma aega, raha ja palveid selleks, et rõõmusõnum Jumala armastusest kõlaks mitte ainult pühade ajal, vaid aastaringselt. Eestis ei ole ühtegi kirikut, keda peaks ülal riik või omavalitsus. Väga oluline osa koguduse kestlikkuse tagamisel on meie liikmete ja toetajate annetustel.

2020. aasta eelarves on Jaani koguduse nõukogu arvestanud annetustest laekuva 28 000 euroga ja 300 annetajaga. Tänaseks on laekunud 11 204 eurot. Aasta lõpuni on jäänud veel vaid loetud kuud ning eesmärgist on puudu enam kui pool, 16 796 eurot.

Palun Sind, hea koguduseliige või toetaja – anna oma jõukohane, ent hindamatu osa meie koguduse ja kiriku missiooni täitmiseks, et me ei peaks aastat lõpetama eelarvelise puudujäägi, vaid rõõmu ja tänuga.

Annetusi koguduse liikmetelt (liikmesannetusi) ja toetajatelt (toetusannetusi) kasutame me koguduse igapäevase tegevuse finantseerimiseks, et tagada kiriku ja koguduse kestlikkus, kasvamine ja missioon ühiskonnas.

Oma annetusega toetad Sa:

• Jumala Sõna ja muusika jagamist Viljandi vanimas pühakojas, mis on aastaringselt avatud, puhas ja kaunis.
  • Koguduse kasvamist läbi leerikooli.
  • Koguduse tööd laste, noorte ja peredega (peremissad, pereklubi, lastevanemate koolitused)
  • Eakate ja haigete teenimist haiglates ja hooldekodudes.
  • Kogukonnale ja avalikkusele suunatud sündmuste korraldamist (Kirikute Öö, Hansapäevade programm, Jaani Jõulumaa)
  • Kristlike väärtuste ja traditsioonide elujõulisust Viljandi kogukonnas.

Liikmesannetusi ja toetusannetusi saab teha sularahas koguduse kantseleis ning pangas:

EELK Viljandi Jaani kogudus

SEB Pank: EE6610 100 220 503 960 04

Swedbank: EE752 200 221 057 689 936

Märkides selgitusse oma nime ja isikukoodi edastame andmed Matsu- ja tolliametile maksutagastuseks.

Püha Paulus julgustab meid: Jumal on vägev andma teile kogu armu rikkalikult, et teil oleks kõike küllaldaselt ning et te oleksite rikkad iga teo tarvis. (2. korintlastele 9:8)

Viljandi Jaani koguduse õpetaja