kolmapäev, 17. aprill 2024

KOGUDUSE KOORID ALUSTAVAD TAAS

september 2010
Meie koguduse tegevus on mitmekülgne, üks osa sellest on musitseerimine. Pakume koguduse liikmetele võimalust selles osaleda. Kõigil soovijatel on võimalus kaasa lüüa naiskooris IRIS ja koguduse ansamblis ning lastel oma lauluringis.

Naiskoor IRIS, kreeka keeles vikerkaar, on olnud laulusillaks koguduse ja Jumala vahel 1996. aastast. Alates aastast 2000 juhatab koori Taimi Välba.
Repertuaaris on eesti ja teiste maade autorite koraaliseaded ja vaimulikud laulud. Laulame ka jumalateenistuse jaoks valitud psalme, kus kogudus meid toredasti oma lauluga toetab.
Praegu valmistume kontserdiks Kõpu kirikus ja Salpausselä sõpruskoguduse kirikus Lahtis.
Irisele on saanud traditsiooniks lõpetada kooriharjutused palveosadusega, kus usaldame Jumalale oma rõõmud ja mured või võtame eestpalvesse oma laulukaaslase.
Koor alustab sellel hooajal oma tegevust 30. augustil kell 17.
Uusi lauljaid ootame alates 4. oktoobrist.
Proovid toimuvad esmaspäeval ja kolmapäeval kell 17-19 Jaani koguduse keldrisaalis.
Infot jagab koorijuht Taimi Välba: telefon 513 3051 või taimivalba@gmail.com

Koguduse ansambel
Ansamblis on vähe lauljaid, aga iga laulja suhtub ansambli laulu äärmise tõsiduse ja naudinguga. Repertuaar koosneb enamjaolt vaimulikust muusikast. Anname igal proovil ja jumalateenistusel lauldes oma parima. Sel hooajal osaleme mitmetel konkurssidel..
Enamuses lauljatest on naised - seega ootame oma ansamblisse eelkõige mehi, eriti basse!! Aga see ei tähenda sugugi, et naised ei ole oodatud – kõik, kel aega ja tahtmist laulda, on väga oodatud. Meie traditsioonide juurde kuuluvad ka mõnusad koosviibimised.
Meiega ühinemiseks võta ühendust juhendaja Kadi Ritsinguga: tel. 502 2659 või kirjuta ritsing@hot.ee soovist tulla laulma ja me võtame Sinuga ühendust.
Proovid toimuvad korra nädalas, esmaspäeviti kell 19.00

9.septembril alustab MUDILASTE LAULURING uut hooaega.
Lauluringis arendatakse laste loovust ja improvisatsiooni, rütmitunnet, meloodiataju, jpm.
Proovid toimuvad neljapäeva õhtuti kell 17.30 - 18.30 kiriku keldrisaalis
Oodatud on 4-8-aastased muusikahuvilised lapsed, nii eelmisel aastal osalenud kui uued tulijad!
Laste laul rikastab koguduse pereteenistusi.
Lapsi juhendab õpetaja Minna Ilmaniemi (telefon 562 058 93, e-post minna.ilmaniemi@gmail.com)

Vaata kuulutust (doc) (.doc) »