reede, 29. märts 2024

KOGUDUSELIIKME ANKEET
Armas koguduseliige!

Viljandi Jaani kogudus on vastu võtnud arengukava, kus meie üheks olulisemaks eesmärgiks on koguduseliikmete pidev teavitamine koguduse elust ja sündmustest ning nende kaasamine koguduse tegemistesse. Teisisõnu: tahame olla Sinu jaoks olemas ja tahame, et Sina oleksid meie jaoks olemas. Saame Sind teenida, Sulle infot ja abi pakkuda, aga ka Sind koguduse ettevõtmistel appi paluda üksnes siis, kui teame Sinust natuke rohkem kui vaid nime kirikuraamatus.

2011. aastal liitub Jaani kogudus EELK koguduste elektroonilise infosüsteemiga “KOGUJA” ning meil tuleb kõigi koguduseliikmete isiku- ja kontaktandmed kanda sellesse ühtsesse süsteemi. Ka see on põhjuseks, miks oleme ette võtnud koguduseliikmete andmebaasi korrastamise. Saame edaspidi aktiivselt suhelda vaid nende koguduseliikmetega, kelle kohta on “KOGUJASSE” kantud kontrollitud isiku- ja kontaktandmed.

Palume Sinult abi, vastutulelikkust ja koostöövalmidust, täites pöördel olev küsimustik ja saata see hiljemalt 31. jaanuariks 2011 aadressile Pikk 6, 71003 Viljandi.

Kui Sul on lihtsam saata täidetud ankeet e-posti kasutades, siis toimi järgmiselt:
mine koguduse kodulehele www.eelk.ee/viljandi.jaani
* klikka artikli lõpus "Koguduseliikme ankeet"
* salvesta siinne ankeet oma arvutisse
* täida ankeet elektrooniliselt
* saada aadressil viljandi.jaani@eelk.ee.

Kõigi vastanute vahel loosime välja ajalehe “Eesti Kirik” aastatellimuse 2011.aastaks ja kaks DVD-d laste omaloominguliste laulude konkursil “Päikeselaul” esitatud lauludega.

Loosimisel ei osale koguduse töötegijad ja juhatuse liikmed.

Kinnitame, et kasutame Sinu andmeid üksnes kogudusetöös ega edasta neid kolmandatele isikutele.

Jaksu ja õnnistust soovides
Sinu koguduse õpetaja

Koguduseliikme ankeet (.doc) »