teisipäev, 19. märts 2024

Noortetöö toimkond
   Diakooniatöö toimkond
   Majandustoimkond

Andides on küll erinevusi, aga Vaim on ükssama, ja teenimisviisides on erinevusi, ent Issand on ükssama, ja toimimises on erinevusi, aga Jumal on sama, kes teeb kõik kõikides. Aga igaühele antakse Vaimu avaldus ühiseks kasuks. Sest otsekui ihu on üks tervik ja tal on palju liikmeid, aga kõik selle ihu liikmed, kuigi neid on palju, on üks ihu, nõnda ka Kristus. Sest meiegi kõik oleme ühe Vaimuga ristitud üheks ihuks. (1. Korintlastele 12:4-7.12-13)

Selleks et toetada koguduse õpetajat koguduse usulisel ja kõlbelisel ülesehitamisel ja arendada koguduse sisulisi töövaldkondi, on Viljandi Jaani koguduse nõukogu moodustanud kuus toimkonda. Kõigi toimkondade eesmärgiks on kaasata koguduseliikmeid aktiivselt koguduse ellu ja selle arendamisse. Meie visiooniks on kogudus kui perekond, mille igal liikmel on oma ülesanded ja kutsumus, aga ka vastutus oma koguduse käekäigu eest.