reede, 26. aprill 2024

KUTSE EELK KIRIKUPÄEVALE JA VAIMULIKULE LAULUPEOLE

4.juuli 2015

Hea kogudusekaaslane

Laupäeval, 4. juulil toimub Tartus EELK kirikupäev ja vaimulik laulupidu, mis on pühendatud teema-aastale Maarjamaa 800 ja kannab nimetust MAARJAMAA – ISA MAA.

Eestlased on laulurahvas. Kristlastena teame, et vaimulik laul ühendab meid Kolmainu Jumalaga ja üksteisega. Vaimulik laulupidu on kogu ristirahva pidu. See on ka tunnistus ja meeleavaldus – mitte kellegi või millegi vastu, vaid tunnistus usust, lootusest ja armastusest ning kestmisest Jumala õnnistuse all.

Koguduse hingekarjasena kutsun teid 4. juulil Tartusse. Ka meie väikene, ent tubli ansambel Tuuliki Jürjo juhendamisel on koos teiste kooridega oma hääled ühendamas.

Viljandi Jaani ja Pauluse kogudustega tellime Tartusse sõiduks ühise bussi, mis väljub kell 12.30 Vabaduse platsist. Tartus oleme kell 14, kus on võimalik Maarja kirikus kuulata pastorite laste mälestusi või jalutada linnas ning osaleda teistel kirikupäeva ettevõtmistel. Kell 15.30 algab laulupeo rongkäik ja kell 17 Tartu Lauluväljakul vaimulik laulupidu MAARJAMAA – ISA MAA.

Tagasi Viljandisse jõuame orienteeruvalt kell 21.30. Söömine Tartus on omal käel, lisaks tavapärastele söögikohtadele on toitlustajaid ka lauluväljakul.

Sõit bussiga Tartusse ja tagasi ainult 5 eurot! Sõitu vaimulikule laulupäevale toetab Viljandi praostkond.

Registreerimiseks ja osavõtutasu maksmiseks võta kuni reede, 3. juuli keskpäevani ühendust koguduse juhiabi Liinaga tel 56240124,4333000 või viljandi.jaani@eelk.ee.

Kohtume Tartus!

e-post: marko.tiitus@eelk.ee