pühapäev, 24. september 2017

Lastehoid

JAANI LASTEMAJAS ON AVATUD KRISTLIK LASTEHOID

ANNAME TEADA, et ...

... Jaani Lastemaja lastehoius Viljandi vanalinnas on vabanenud kaks hoiukohta, soovijail palun helistada 5344 2412 (Mirjam Tiitus) või kirjutada jaani.lastemaja@eelk.ee

31. märtsil 2014 avas Viljandi Jaani kogudus Jaani Lastemajas (Pikk 10, Viljandi) lastehoiu 1,5-6-aastastele lastele.

Viljandi  Jaani kogudus pakub Jaani Lastemajas kristlikel väärtustel põhinevat perekeskset lapsehoiuteenust. Sellega soovib kogudus luua lisaväärtust kogukonna terviklikul toimimisel: toetada peresid ja vanemlikke oskusi ning osaleda kristlikele väärtustele rajatud uue põlvkonna kasvatamisel.

Jaani Lastemaja on väike hubane hoone Viljandi vanalinnas koguduse pastoraadi (Kondase Keskuse) kõrval, mis on spetsiaalselt kohandatud lapsehoiuks. Jaani Lastemajas on ruumi kuni kümnele lapsele.

Lisaks lapsehoiuteenusele pakume lapsevanematele nõustamist, soovi korral saab osa võtta Jaani kirikus toimuvatest lastehommikutest ja suvel toimuvast perelaagrist.

Teenus on mõeldud peredele, kes soovivad oma lastele sõbralikku ja kvaliteetset hoidu, hindavad hubast ja sooja õhkkonda, väärtustavad individuaalset lähenemist ning soovivad kasvatada oma lapsi kristlikele väärtustele tuginedes. Lastega tegelevad rõõmsameelsed ja pühendunud lapsehoidjad, kes on läbinud vastava ettevalmistuse. Lapsehoiuteenus on tasuline. Lapsevanemal on võimalik kohalikult omavalitsuselt taotleda lapsehoiutoetust. Pakume nii lepingulist kui tunnihoiuteenust.

Võtke meiega julgelt ühendust, kui soovite tuua oma lapse(d) meie lastehoidu!

Lähem informatsioon:

Jaani Lastemaja koduleht: jaanilastemaja.eelk.ee