neljapäev, 28. märts 2024

Lastehoid

JAANI LASTEMAJAS ON AVATUD KRISTLIK LASTEHOID

Viljandi  Jaani kogudus pakub Jaani Lastemajas kristlikel väärtustel põhinevat perekeskset lapsehoiuteenust. Sellega soovib kogudus luua lisaväärtust kogukonna terviklikul toimimisel: toetada peresid ja vanemlikke oskusi ning osaleda kristlikele väärtustele rajatud uue põlvkonna kasvatamisel.

Alates septembrist 2018 on Jaani Lastemajas kaks rühma:

• JOHANNESE RÜHM kuni 2-aastased (k.a) lapsed toimetavad Pikk
    tn 10 majas
  • FRANTSISKUSE RÜHM 3-aastaste ja vanemate laste rühm toimetab Lossi tn 35
    ruumides.*

Jaani Lastemaja väärtused on:

LAPSESÕBRALIK JA OMANÄOLINE ERALAPSEHOID VILJANDI VANALINNAS

Alates 2014. aasta aprillist pakub Viljandi Jaani kogudus Jaani Lastemajas (Pikk 10) lapsehoiuteenust. Oleme viie tegevusaasta jooksul omandanud arvestatava kogemuse lapsehoiu korraldamisel ning võitnud nii oma klientide kui koostööpartnerite (Viljandi linn ja vald) usalduse.

2018.a sügisel laiendasime oma tegevust ning avasime Lossi 35 ruumides teise rühma 3-4-aastastele lastele. Kuigi oleme lapsehoid, on meie eesmärgiks toetada lapse arengut pikema aja vältel ning valmistada teda ette kooliminekuks. Seepärast arvestame oma arendavate tegevuste puhul ka
koolieelse lasteasutuse riikliku õppekavaga.

Lisaks lapsehoiuteenusele pakume lapsevanematele nõustamist, soovi korral saab osa võtta Jaani kirikus toimuvatest lastehommikutest ja suvel toimuvast perelaagrist.

Teenus on mõeldud peredele, kes soovivad oma lastele sõbralikku ja kvaliteetset hoidu, hindavad hubast ja sooja õhkkonda, väärtustavad individuaalset lähenemist ning soovivad kasvatada oma lapsi kristlikele väärtustele tuginedes. Lastega tegelevad rõõmsameelsed ja pühendunud lapsehoidjad, kes on läbinud vastava ettevalmistuse. Lapsehoiuteenus on tasuline. Lapsevanemal on võimalik kohalikult omavalitsuselt taotleda lapsehoiutoetust. Pakume nii lepingulist kui tunnihoiuteenust.

Võtke meiega julgelt ühendust, kui soovite tuua oma lapse(d) meie lastehoidu!

Lähem informatsioon:

Jaani Lastemaja koduleht: jaanilastemaja.eelk.ee