neljapäev, 23. november 2017

Päikeselaul

KONTSERDID

HINGEDEPÄEVA KONTSERT Viljandi Jaani kirikus 3. novembril kell 19

Kammerkoor Voces Musicales, kes 2015. aastal pälvis Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali aastapreemia muusikaelu rikastavate kõrgetasemeliste kontsertide eest, on selle aasta hingedepäevaks kutsunud end juhatama inglise dirigendi Stephen Laytoni - Cambridge’i Trinity kolledži muusikadirektori, kes lisaks sealse kõrgetasemelise koori juhatamisele on tunnustust pälvinud üle maailma paljude teiste kollektiividegagi: Polyphony, Holst Singers, Madalmaade kammerkoor, Taani riiklik vokaalansambel jt. Tunniajase kontserdi kavas on itaalia renesanss: Tomàs Luis de Victoria missa ja motett "O quam gloriousum" ning "Magnificat primi toni" ja Gregorio Allegri kuulus “Miserere”. Lisaks esitatakse Veljo Tormise “Jaanilaul”, mälestamaks heliloojat, kelle looming on pikka aega inspireerinud nii koori kui ka Stephen Laytonit.

Kontserte saab kuulda 3. novembril Viljandi Jaani kirikus ning 4. novembril Tallinna Jaani kirikus. Piletie eelmüük:  Pileilevi ja Piletimaailm

ARSISE KELLADE ANSAMBLI JÕULUKONTSERT Viljandi Jaani kirikus 26. detsembril kell 14

Viljandi<span style=" font-family:arial,sans-serif;=" "="" font-size:11.0pt=""> Jaani kirikus 26.detsembril kl 14 kuuleb virtuoosseid kitarripalu kanadalase Rémi Boucheri ettekandes ning armsaid jõululaule superstaari Mikk Mäe interpretatsioonis.
Kontserdil teeb kaasa Arsise noorte koosseis, dirigendiks Aivar Mäe.

Vaata:
Kontserdite plakatid siin: