kolmapäev, 24. aprill 2024

VILJANDI JAANI KOGUDUSE PEREPÄEV SOOMAAL

24. aprill 2010
Plaanis on matk lastele Koprarajal koos toreda giidi ja keskonnamängudega.
Lapsevanematele, vanavanematele, ristivanematele ja kaasas olevatele täiskasvanutele toimub ajal kui lapsed on matkal koolitus.Koolituse teemal KASVATAJA KASVAMINE viib läbi Suure-Jaani koguduse õpetaja Kristi Sääsk. Koolitusel käsitletakse lapse- ja vanemakeskset ning pere- ja kogudusekeskset kasvatust, viiakse läbi suhtlemisharjutusi ja mänge.

Kogunemine toimub 10.30 -10.45 Soomaa külastuskeskuse ees.

Pärast matka ja vestlusringi toimub ühispiknik
NB! Igal osalejal palume kodust kaasa võtta midagi söödavat ühispiknikulina katmiseks.

Koduteele saame asuda umbes kella 15 paiku

NB! Selga sobilik ja ilmastikule vastav riietus ning jalga jalanõud looduses viibimiseks. Soomale sõiduks vajalik isiklik transport.

Registreerumine kuni 20.aprillini Mirjam Tiituse telefonil 53 442 412 või e-posti aadresssil viljandi.jaani@eelk.ee.
Eelnev registreerumine vajalik!
Registreerimisel palume teatada osalejate nimed ja laste vanused, samuti kas vajate transproti või on teil autos vabu kohti, et kõik soovijad saaksid Soomaale ja tagasi.

Olete oodatud!!!
Üritus on osalejatele tasuta!

Margit Karu
e-post: margit.karu@kroll.ee