kolmapäev, 24. aprill 2024

PRAOSTKONNA KOORID VALMISTUVAD SUUREKS PEOKS
Saabuval suvel, 11. -13. juunil saavad Tartus EELK Kiriku- ja laulupäeval MU MANO TULGE, LATSE taas kokku koorid ja orkestrid ligi 3500 osavõtjaga, et koos musitseerides tuua tänu ja kiitust Jumalale ja anda publikule võimalus nautida vaimulikku muusikat.
Kavas on palju huvitavat:
Kirikukonverents Tartu Jaani kirikus
Vaimulik laulupidu Tartu Lauluväljakul
Lastepäev
Kristlik Noortefestival
EELK KML lastekoori Väike küünal kontsert Jaani kirikus
EELK KML organistide ja koorijuhtide segakoori kontsert „Rännates läbi Euroopa kirikute“ katoliku kirikus
Gospelkantaat „Teelised“ Peetri kirikus
Kantaat „Viimne kohus“ Jaani kirikus
tunnipalvused
kooride vabaõhukontserdid Raekoja platsil ja veel palju muud.

17 aprillil kogunevad meie praostkonna 142 lauljat (Abja segakoor Kaja, Helme valla ansambel Sillervo, Kolga-Jaani koguduse segakoor, Põltsamaa, koguduse segakoor, Viljandi Pauluse koguduse segakoor, Viljandi Jaani koguduse naiskoor Iris) suure peo eelproovile Viljandi Pauluse kirikusse, et koos laulda suvise laulupeo dirigentide, Sigrid Põllu, Külli Salumäe ja Mikk Üleoja käe all. Kõik ikka selleks, et laulud Tartus hästi kõlaks.

Kell 16 toimub samas muusikaline palvus, kus kõigil huvilistel on võimalus tulla kuulama kaunimaid laule suvise laulupeo kavast.

EELK kirikupäev ja laulupidu »