teisipäev, 23. aprill 2024

ESIMENE AVALIK JUMALATEENISTUS VILJANDI JAANI KIRIKUS PÜHAPÄEVAL 9. MAIL KELL 11

JUMALATEENISTUSED TAAS AVALIKUD! TULGE KIRIKUSSE!

Alates 3. maist on piirangud sedavõrd leevenenud, et oleme saanud taas võimaluse kirikusse koguneda. Ootame kõiki eeloleval pühapäeval kell 11 Viljandi Jaani kirikusse EMADEPÄEVA PEREMISSALE, on palvepühapäev ning seega on pühapäeva teemaks "PALVE - SÜDAME KÕNE JUMALAGA", koguduse laste ja peretöö toimkond on ette valmistanud jutluse ning saab teada ka, mis on palvekäsi ning kuidas saame selle oma igapäevasesse palveellu rakendada. Nagu peremissadel tavaks, siis on ka rohkelt muusikat.

Piirangud küll leevenevad, aga arvestama peame siiski järgmist:

* Kanname maski või katame nina ja suu salliga

* Desinfitseerime käsi

* Hoiame vahet ning jälgime 2+2 reeglit

Koguduse töötegijad hoolitsevad selle eest, et kirik oleks puhas, pinnad desinfitseeritud ning desovahendid kättesaadavad.

Kutsume ja julgustame eeloleval ning ka järgmistel pühapäevadel kirikusse tulema, sest kui oleme kõik vastutustundlikud, siis oleme ka hoitud! Oleme saanud osa veebi teel toimuvatest jumalateenistustest, mis on olnud suurepärane võimalus olla läbi ekraani kirikus, nüüd, kui saame taas pühakotta pühapäeva pühitsema tulla, siis on kaetud ka armulaud. Kui ilm võimaldab, siis kirikukohvile koguneme kirikuaias.

NB! Neljapäevaste keskpäevapalvustega alustame juunikuust.

Rõõmsa kohtumiseni!